Apartamento Venecia Arenal

  • 60 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο
  • 5 επισκέπτες
  • 3 κρεβάτια

Το Apartamento Venecia Arenal Σεβίλλη με 1 υπνοδωμάτιο είναι μια καλή επιλογή για τη διαμονή έως 5 ατόμων, καθώς βρίσκεται σε κεντρική τοποθεσία, μόλις 1 χλμ. από το Μουσείο Επιστήμης της Σεβίλλης. Αυτό το διαμέρισμα 60 τ.μ. Απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από σταθμό τρένου Σταθμός Santa Justa και 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων Paseo de Colon.

Το κατάλυμα έχει θέα στην πόλη και περιλαμβάνει μπαλκόνι, χώρο καθιστικού και σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το Apartamento Venecia Arenal διαθέτει μπιντές και ντους για την άνεση σας.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει παροχές, όπως μικρή κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, γυάλινα σκεύη.

Η Χιράλντα απέχει 850 μέτρα από το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στην Lonja del Barranco που είναι σε απόσταση 9 λεπτών με τα πόδια. Μπορείτε επίσης να πάτε στο Παλάτι των Δουκών του Άλμπα που βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ. Το Apartamento Venecia Arenal απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Puerta de Jerez.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Apartamento Venecia Arenal Σεβίλλη
Rental Home Atarazanas
Τιμή μόνο για κινητά

Rental Home Atarazanas

18 μ από το κατάλυμα
Petit Catedral Sevilla
Τιμή μόνο για κινητά

Petit Catedral Sevilla

86 μ από το κατάλυμα
USD 117 USD 105
ανά νύχτα
Homeyseville-Penthouse Cathedral Tomas De Ibarra St 6 Pax, Parking Optional
Τιμή μόνο για κινητά

Homeyseville-Penthouse Cathedral Tomas De Ibarra St 6 Pax, Parking Optional

9.0
Άριστο 156 σχόλια
92 μ από το κατάλυμα
USD 875 USD 788
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΣεβίΛΛης
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Santa Justa Station
    1,9 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Δραστηριότητες

    • Ένα γήπεδο γκολφ

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Υπηρεσίες καθαριότητας
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 22:00
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESFCTU0000410260006833540000000000000000VUT/SE/000791,VUT/SE/00079
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού βρίσκονται το Apartamento Venecia Arenal;
      Το Apartamento Venecia Arenal βρίσκεται κοντά σε Μουσείο Castillo De San Jorge.
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Apartamento Venecia Arenal;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Apartamento Venecia Arenal περιλαμβάνουν Ανάκτορο Σαν Τέλμο, Πλάθα δε Εσπάνια καθώς και Πλατεία Salvador Plaza.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Apartamento Venecia Arenal;
      Η διαμονή στο το Apartamento Venecia Arenal κοστίζει 70€.
    • ❓
      Διαμέρισμα έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 60 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΣεβίΛΛης
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Santa Justa Station
    1,9 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Apartamento Venecia Arenal Σεβίλλη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο